Nasze KuchnieKompleksowość UsługOfertaMenuReferencjeZapytanie OfertoweGaleriaKontakt
Grupa Anders to sześć obiektów świadczących kompleksowe usługi turystyczne, hotelarskie i gastronomiczne na najwyższym poziomie.

To co nas wyróżnia to dywersyfikacja oraz unikatowość, to również KUNSZT SMAKÓW, KOMPOZYCJI i USŁUG każdego z obiektu, to te elementy, które pozwoliły nam na stworzenie niepowtarzalnej oferty cateringowej.
Nasza oferta cateringowa
to kulinaria, które zaskoczą swoją niespotykaną kompozycją
i smakiem nie jednego gościa przyjęcia

to naturalne warunki, dary przyrody oraz tradycje i kultura regionu

to również atrakcyjność, jakość oraz kompleksowość usług

to specjalizacja w cateringu biznesowym pozwalająca nam na pełne zrozumienie, jak ważnym działaniem dla firmy jest organizacja imprez

to przede wszystkim współpraca rzeszy specjalistów z różnych dziedzin, która pozwala nam na efektowne działanie i gwarancję skuteczności zespołu

to również precyzyjnie dobrani dostawcy oraz firmy współpracujące

« Powrót
FORBES rekomenduje!
2008-11-14
Jest nam niezmiernie miło, że Hotel Anders*** resort&spa w Starych Jabłonkach może zagościć w elitarnym gronie przedstawicieli branży hotelarskiej, których usługi miesięcznik FORBES pragnął szczególnie wyróżnić w roku 2008. Tworząc ranking Klimatycznych Hoteli organizatorzy mieli na uwadze nie tylko jakość takich placówek, ale także ich oryginalność i tę specyficzną atmosferę, która czyni dane miejsce idealnym zarówno dla biznesmenów w podróży, jak i wypoczywających rodzin.
Dziękujemy za wyróżnienie!
Anders Catering

tel.: +48 89 642 70 34 lub +48 608 641 912
tel.: +48 89 642 70 00
fax: +48 89 642 70 13
e-mail: imprezy@anderscatering.pl

Hotel Anders

ul. Spacerowa 2
13-144 Stare Jabłonki
woj. warmińsko-mazurskie